mai 30, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Arvamuslood Ettevõtlus Trending

Millised päikeseprillid valida 2024. aasta kevadeks?

Kassisilma-päikeseprillid sobivad erinevatele näokujudele.

Päikeseprillid on praktilised, kuid annavad samas rohkelt võimalusi stiilimängudeks. Vaata, millised on selle kevade päikeseprillide trendid.

Punase raamiga päikeseprillid

Punane on selle hooaja värv! Nii õhukese kui ka paksema raamiga punased päikeseprillid lisavad särtsu igale riietusele. 

Eriti silmapaistvad on punased päikeseprillid siis, kui armastad kanda riietuses pigem neutraalseid toone, näiteks musta, valget, halli või beeži. Neutraalsetes toonides stiili elavdamiseks sobivad ka teistes julgetes värvides päikeseprillid!

Visiirist inspireeritud päikeseprillid

2000ndate alguse moest inspireeritud shield päikeseprillid on tagasi! Uued visiir-päikeseprillid on eelkäijatest suuremad ning puhtama joonega disainiga. Praktilise poole pealt pakub visiir-päikeseprillide lai lõige head kaitset UV-kiirguse eest kogu silmaümbruse piirkonnale.

Visiir-päikeseprillid on julge aksessuaar enesekindlatele moegurmaanidele. Kombineeri visiir-päikeseprillid näiteks laialõikelise jaki või pusaga.

Toonitud “retro” päikeseprillid

Soojades kollastes, maalähedastes pruunides ning haldjalikes beebisinistes toonides klaasidega päikeseprillid on romantiline valik selle aasta suveks. Ka värviüleminekuga ehk nn gradient päikeseprillid on üks käesoleva aasta trendidest. 

70ndate moest inspireeritud toonitud päikeseprillid on hoopis teistsuguse efektiga kui tumedate klaasidega päikeseprillid. Need aitavad rõhutada silmi ning toovad kogu näole rohkem tähelepanu. 

Teravad kassisilma-päikeseprillid

Nn cat eye päikeseprillid on ajatu klassik! 2024. aasta kevadel on kõige trendikamad terava joonega või nn. arlekiini stiilis kassisilma-päikeseprillid.

Kassisilma-päikeseprillid sobivad erinevatele näokujudele. Nurgelised raamid toovad esile teravamad näojooned ning aitavad rõhutada põsesarnasid. Ümaramad kassisilmad sobivad hästi pehmemate näojoontega.

Aviaatorid uues ja klassikalises kuues

Aviaatori-päikeseprillidele võid alati loota. Üks 2024. aasta uuematest suundadest on sportliku kandilise lõikega ning paksema raamiga aviaatorid. Proovi sellel aastal näiteks 70ndate värvides atsetaadist aviaatoreid. 

Top Guni filmidest tuttavad Ray-Bani ikoonilised päikeseprillid on alati moes! Metallraamiga aviaatorid näevad eriti efektsed välja koos samas toonis ehetega.

Allikas: Optimeeri via Buller Meedia | Pilt: Optimeeri via Buller Meedia